OPTIX Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
Slouží k eliminaci mrtvé zóny při měřerní tras pomocí OTDR.Předřazením dlouhého segmentu je uživatel..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2mDIGITUS Fiber Opt..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3mDIGITUS Fiber Opt..
OPTIX Kabel gelový UNIV 09/125um, 12 vl.,G657A1, FRLSOH Dca-s2,d1,a1, CLT, se základní ochranou proti hlodavcům
ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Výhody:• FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující• nejkvalitnější vl..
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 5mBest performanc..
OPTIX DROP FTTx 16 optických vláken singlemode9/125, G.657A2 BLACK LSOH
Optický singlemódový 16 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1..
OPTIX DROP FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH
Ke každému návinu 1000m 10 kotev ZDARMA3612 Kotva pro FTTX DROP kabelu samonosným způsobem Optický s..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10mDIGITUS Fiber Op..
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 1m
Opticord ST-ST - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu ST. Je du..
Digitus ST Fiber Pigtail , Loose Buffer, 09/125 µ 12 Pcs., Color code DIN IEC 304, Singlemode, OS2 Length 2m
DIGITUS ST Fiber Pigtail , Loose Buffer, 09/125 µ 12 Pcs., Color code DIN IEC 304, Singlemode, OS2 L..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10mBest performan..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7mDIGITUS Fiber Opt..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3mBest performanc..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3mBest performan..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 5mDIGITUS Fiber Opt..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2mBest performance..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5mBest performance..
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 5m
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1mBest performanc..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 1mBest performance..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10mBest performanc..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2mBest performanc..
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1mDIGITUS Fiber Opt..
Zobrazenie 1 až 24 z 26 (2 stránok)