Pasívne sieťové prvky
Delock Keystone kryt černá s 8,0 mm otvorem 4 kusy
Tyto Keystone kryty od Delocku mohou být použity např. pro montáž konektorů. Díky jeho normalizovaný..
Delock Keystone Multimedia Panel 6 Port grey
Tento Delock panel může být použit jako malý distribuční box na stole, stěně na kabelových rozvodech..
Digitus Digitus LSH Patchcable
FO patch cord, LSH (APC) to LSH (APC), duplex SM OS2 09/125 µ, 10 m Length 10mDescriptionDigitus LSH..
Delock Keystone module SMA female > SMA female
This module by Delock can be used to extend an SMA-connection. With its standardised dimensions it c..
Delock Konektor RJ45 sestava Cat.8 kovový
Tento konektor RJ45 od Delocku může být použit pro připojení síťových kabelů. Instalace konektoru do..
Delock Keystone modul TOSLINK samice > TOSLINK samice černá
Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení např. kabelu TOSLINK. Díky jeho normalizovaným ..
Delock Keystone Modul RJ45 jack > RJ45 jack Cat.6 90°
Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení síťových kabelů. Díky jeho normalizovaným rozmě..
Delock 10" Keystone Patch Panel 12 Portů
Tento Patch Panel od Delocku může být namontován do 10" racku. Díky svým normalizovaným rozměrům je ..
Delock DIN lišta, 35 x 7,5 mm (100 cm), hliník
PopisTuto DIN lištu značky Delock lze používat k montáži různých elektronických zařízení a součástí...
Digitus Connector Cleaning Tool Click for PC and APC For 2.5mm ferrules
Connector Cleaning Tool Click for PC and APC For 2.5mm ferrulesOptimal cleaning products for your fi..
Solarix DIN lišta s držákem do 19" rozvaděče,1U černá RAL 9005 RAIL-1U-DIN
Lišta slouží k jednoduchému uchycení průmyslových zařízení např. switchů, konvertorů, zdrojů do rozv..
DIGITUS Cat.8.1 Modul Keystone, stíněný, bez nářadí
Cat.8.1 Modul Keystone, stíněný, bez nářadíRychlost přenosu 25/40 GB v permanentním propojení do 24 ..
Digitus CAT 6A Keystone Jack, STP, tool free, dust cover smart cable manager, metal snap-in, set 24 pcs.
DescriptionCat.8.I Keystone Module, shielded, tool free25/40GBase-Transmission speed in permanent Li..
Delock Modul Keystone M8, 4 pinový, bílý
PopisTento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k p..
Digitus CAT 5e Patch Panel, nestíněný, 48 portů RJ45 8P8C, LSA, 2U, stojanový držák, černý, 482x44x109mm
CAT 5e Patch Panel, nestíněný, 48 portů RJ45 8P8C, LSA, 2U, stojanový držák, černý, 482x44x109mmStan..
Delock 19” Keystone Patch Panel 24 Portů naklápěcích černý
Tento patch panel značky Delock lze namontovat do 19” skříně. Díky svým normalizovaným rozměrům je v..
Delock 10” patch panel pro optická vlákna, 12 portů, pro SC Simplex / LC Duplex, 1U, černý
Tento spojovací panel značky Delock lze namontovat do 10” racku. Nabízí 12 instalačních míst na indi..
DIGITUS Professional RJ45 connector for field assembly, CAT 6
CAT 6 connector for field assembly, unshielded AWG 27/7 to 22/1, solid and stranded wireDescriptionR..
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, LC Duplex, sv. modrý, 1U, černý
Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami LC Duplex je vhodný ..
Delock Keystone Modul RJ12 samice > RJ12 samice Cat.3 bílý
Tento modul od Delocku může být použit pro prodloužení telefoního kabelu. Se svými standardizovanými..
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.5, spojka
Tento modul od Delocku může být použit pro připojení patch kabelu k portu samice RJ45. Díky standard..
DIGITUS CAT 6A, propojovací panel třídy EA, stíněný, 12 portů, 0,5U, 10 ", černý
Patch panel CAT 6A, stíněný, 12portový 1 / 2U, 10 "montáž do stojanu, černá RAL 9005Ušetřete spoustu..
Digitus Fiber Optic Unibox pro montáž na stěnu střední 280 x 320 x 54 mm, šedá (RAL 7035)
Digitus Fiber Optic Unibox pro montáž na stěnu střední 280 x 320 x 54 mm, šedá (RAL 7035)Kompaktní s..
Digitus SFP+ 10G 7m DAC cable
DIGITUS SFP+ 10G DAC Cable 7m AWG 24, HP HPE compatibleDescriptionSFP+ 10G 7m DAC cableExtend your c..
Zobrazenie 1 až 24 z 790 (33 stránok)