OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 40m bílý simplex
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh a..
OPTIX LC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 20m bílý simplex
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh a..
OPTIX SC/APC-SC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 10m bílý simplex
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh a..
Opticord nástěnný optický rozvaděč 8xSC
Nástěnný optický rozvaděč 8xSC s kazetou pro 8 svárů.Rozměry:140mm x 320mm x 50mm..
OPTIX ST Optický pigtail 09/125 1m G657A
- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči- koncovka ST- broušení ..
19" napájecí panel OC 5x220V+2xIEC -2m PPO SW Black
19" napájecí panel OC 5x220V+2xIEC -2m PPO SW Black7 zásuvek x 230V z toho 5x French soket a 2 x IEC..
OPTIX MTRJ/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 2m
MTRJ/Female -LC Optický patch cord 50/125 2m..
OCRACK 19' OCC-22U-6S rozvaděč nástěnný 22U/600mm celoskleněné dveře
19" nástěnný rozvaděč OCRACK- výška 22U (1082 mm)- hloubka 600mm- barva šedá- snadná výměna levé/pra..
OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 8m simplex
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 0,5m
LC-LC Optický patch cord 50/125 0,5m..
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
OPTIX SC Optický pigtail 62,5/125 1m
-OPTIX optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - m..
OPTIX SC Optická spojka MM Duplex
OPTIX SC Optická spojka MM Duplex..
OPTIX ST/UPC-SC Optický patch cord 50/125 5m
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 7m G657A
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 5m
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
Boční dveře 42U800x800
Boční dveře 42U800x800..
OCRACK 10" OCC-10-12U-SBK rozvaděč nástěnný 12U/280mm skleněné dveře Černý
10" nástěnný rozvaděč OCRACK- výška 12U (555 mm) - hloubka 280 mm - barva černá - plechové dveře s..
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 62,5/125 5m
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 2m
SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 2m..
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 30m G657A
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 5m Duplex OM3
Opticord LC-LC 50/125µ 5m Duplex OM3..
OCRACK Polička výsuvná 800mm max. nosnost 25kg - černá
Polička výsuvná 800mm max. nosnost 25kg Polička výsuvná s perforací pro OCRack 800mm max.nosnost 25k..
Opticord Kazeta pro uchycení optického svaru 24pozic WH Velká
Rozměry (mm): 200/290 (d) x 120 (š) x 25 (v)..
Zobrazenie 1 až 24 z 498 (21 stránok)