DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přik..
D-Link DMC-G10SC/E 100/1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Single-mode Media Converter (10 km) 
100/1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Single-mode Media Converter (10 km) - Převodník médií z UTP na Mult..
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj
RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické v..
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přik..
Delock Media konvertoru 10GBase-R SFP+ na 10GBase-T RJ45
PopisTento konvertor Delock na 10 Gigabit Ethernet Media lze využívat k připojování různých médií. V..
D-Link DMC-G01LC/E 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
DMC-G01LC/ED-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media ConverterD-Link DMC-G01LC je media konvertor pr..
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (ST)  + zdroj 0,5 KM
Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné př..
TP-Link FC311B-2 Omada Gigabit WDM Media Converter
SÍŤStandardy a protokoly IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3..
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot + zdroj 80km - bez SFP modulu
Gigabitový Ethernet Media Converter, SFP SFP Open Slot, bez SFP moduluPerfektní řešení převaděče pro..
Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 60km
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, U..
TP-Link TL-FC111B-20 - 10/100 Mbps WDM Media konvertor
Technické parametryFyzické charakteristikyProvozní teplota [°C]: 0 až 50Hloubka [mm]: 95Šířka [mm]..
Digitus 19
Šasi Media Converter, 14 slotů, 2U pro řady DN-82x1x, DN-82x2x a DN-82x3xPerfektní řešení pro různé ..
Digitus Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 10km
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to ..
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX + zdroj, 10km
Gigabit Media Converter, RJ45 / SCMedia Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl..
TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode
Média konvertor sítě Fast Ethernet MC110CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.Funk..
Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 40km
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, U..
Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1550nm / Rx1310nm SC connector, Up to 80km
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1550nm / Rx1310nm SC c..
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km
Převodník Fast Ethernet Media Converter, konektor SC multimode, 1310 nm, až 2 kmPerfektní řešení pře..
TP-Link MC200CM Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC200CM Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3zUmožň..
DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km
Optický media konvertor s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi..
TP-Link TL-FC111A-20 - 10/100 Mbps WDM Media Converter
Technické parametryFyzické charakteristikyProvozní teplota [°C]: 0 až 50Hloubka [mm]: 95Šířka [mm]..
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přik..
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3zPort F..
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, Up to 0.5km
Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné př..
Zobrazenie 1 až 24 z 39 (2 stránok)