Výrobca: TOUCHBeauty
Kód produktu: EDS-824901
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 6971024920299
Váha: 111.00g
17.47€
Bez DPH: 14.56€
TOUCHBeauty 1762 čistiaca kefka
TOUCHBeauty 1762 čistiaca kefka


Obojstranná kefka TOUCHBeauty 1762 je ideálny pomocník pre čistenie pleti (nielen) na cestách. Z jednej strany ponúka kefku s dokonca 350 000 ultra jemnými štetinkami pre čistenie tváre a pre hĺbkové čistenie, z druhej strany silikónovú kefku v tvare kvapky, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre čistenie tváre a čela. Dômyselná konštrukcia umožňuje používať úložný kryt aj ako stojan pre kefku. Zároveň ho na cestách perfektne chráni.TOUCHBeauty 1762 čistiaca kefkaObojstranné prevedenie    Kefová hlavica s ultra jemnými štetinkami pre čistenie tváre a pre hĺbkové čistenie.


    Silikónová kefka pre čistenie nosa a exfoliáciu.
Obojstranné prevedenie

Kľúčové vlastnosti  • Obojstranné prevedenie - ultra jemné štetinky z jednej a silikónová kefka z druhej strany.

  • Silikónová hlavica kefky v tvare kvapky, špeciálne navrhnutá pre čistenie nosa a čela.

  • Úložný kryt možno použiť aj ako stojanček, ktorý zabraňuje usadzovaniu nečistôt a prachu na štetinky kefky.

  • Extra ľahké a prenosné prevedenie, vhodné pre cestovanie.
O značke TOUCHBeautyTOUCHBeauty je medzinárodná značka založená v roku 1999 a registrovaná vo Veľkej Británii a ďalších 53 krajinách a regiónoch. S 20 rokmi skúseností v kozmetickom priemysle sa TOUCHBeauty zameriava na dizajn, výskum a vývoj kozmetických výrobkov a výrobkov pre osobnú starostlivosť.


O značce TOUCHBeauty

V roku 1999 spoločnosť TOUCHBeauty vyvinula prvé vyhrievané klieštiky na mihalnice; v roku 2002 ohrievač riasenky; v roku 2003 LED líčiace zrkadlo a v roku 2004 vyvinula prvý rotujúce čistič tváre. Ako odborník na krásu niekoľkokrát sponzorovala medzinárodnú súťaž Miss Model of the World.


V súčasnej dobe má TOUCHBeauty šesť kategórií výrobkov: starostlivosť o tvár, starostlivosť o telo, starostlivosti o hlavu, doplnky na líčenie, pedikúra/manikúra a starostlivosť o muža. Spoločnosť TOUCHBeauty je vo viac ako 80 krajinách sveta uznávaná ako odborník na kozmetické prístroje a prístroje pre osobnú starostlivosť.


O značce TOUCHBeauty


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie