Výrobca: HAMA
Kód produktu: HAM-43115200
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 842978138046
Váha: 0.00g
5.70€
Bez DPH: 4.75€
Idete von a nechcete so sebou ťahať kabelku či ruksak, ale len to najdôležitejšie? Zoberte mobil, nalepte na neho puzdro PopWallet, vložte do neho platobnú kartu, občiansky či vodičský a prípadne nejakú hotovosť a môžete vyraziť. Trendové puzdro, ktoré nebude zavadzať a zároveň ho nikde nezabudnete, ani nestratíte, lebo telefón máte vždy poruke. A ak už náhodou na svojom mobile máte PopSockets PopGrip, vôbec sa ho nemusíte vzdať. Jednoducho ho odlepte, na mobil nalepte puzdro PopWallet a na neho nalepte svoj obľúbený PopSockets Popgrip. Jednoduché, ľahké, trendové a ešte k tomu praktické.

Upozornenie:
PRILEPÍ SA IBA NA HLADKÉ TVRDÉ PLOCHY.
Neprilepí sa na Apple iPhone 11 Pro a Apple iPhone 11 Pro Max, ak nie sú vo vhodnom puzdre/kryte/obale. Na Apple iPhone 11 sa prilepí.

- puzdro na platobné/kreditné karty, občiansky/vodičský preukaz, vizitky, bankovky
- ľahké pripevnenie na telefón a ľahké odňatie z telefónu
- tenké prevedenie
- bezpečne udrží 3 platobné/kreditné karty, alebo 6 vizitiek (v závislosti od hrúbky vizitky); ideálne pre vizitky so zaoblenými rohmi
- je možné ho odlepiť a opäť prilepiť na väčšinu zariadení a krytov (POZOR! nemusí poriadne držať na krytoch zo silikónu, alebo s vode odolnou povrchovou úpravu)
- NAJLEPŠIE SA PRILEPÍ NA HLADKÉ TVRDÉ KRYTY
- bezdrôtové nabíjanie je možné po odňatí puzdra (potlačte ľavý horný roh a posuňte doprava)
- kombinovateľný s PopGrip Original alebo PopGrip Gen.2 (jednoducho nalepte na puzdro)
- nemusí sa poriadne, alebo vôbec prilepiť na silikónové kryty, kryty s nerovnomerným povrchom alebo výraznou textúrou a veľa mäkkých krytov
- súčasťou balenia je nálepka pre nalepenie priamo na telefón, ktorý má sklenenú zadnú stranu (najprv na telefón prilepíte nálepku a na ňu prilepíte svoje puzdro na karty PopWallet); Ak sa nálepka v balení nenachádza, na Vašom puzdre PopWallet lepidlo s novou vylepšenou technológiou a nálepka už nie je potrebná.
- rozmery: 5,8 x 9 x 0,55 cm
- materiál: plast
- farba/dizajn: čierna

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie