Alkalická batéria GP Alkaline LR03 (AAA), 4 ks
Alkalická batéria GP Alkaline LR03 (AAA), 4 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1024114000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199232763
Váha: 53.00g
2.05€
Bez DPH: 1.67€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 11,4 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 4 ks, blister |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| typové označenie | LR03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |