Alkalická batéria GP Alkaline LR6 (AA), 8 ks
Alkalická batéria GP Alkaline LR6 (AA), 8 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1024218000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199232770
Váha: 194.00g
3.94€
Bez DPH: 3.20€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 23 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 8 ks, blister |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| typové označenie | LR6 (tužka, AA) |
| veľkosť batérie | AA |
| značka | GP |