Alkalická batéria GP Super 3LR12 (4,5V), 1 ks
Alkalická batéria GP Super 3LR12 (4,5V), 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1013601000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199056826
Váha: 164.00g
3.90€
Bez DPH: 3.17€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 165 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Super Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 4,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, fólia |
| prevádzková teplota | -20 °C až +54 °C |
| rozmer | 62 × 22 × 67 mm |
| typové označenie | 3LR12 4,5 V (plochá) |
| veľkosť batérie | 4,5 V |
| značka | GP |