Alkalická batéria GP Super 6LR61 (9V) 1 ks
Alkalická batéria GP Super 6LR61 (9V) 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1013521200
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199216251
Váha: 56.00g
2.52€
Bez DPH: 2.05€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 47 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Super Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 5 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 9 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| typové označenie | 6LR61 9 V |
| veľkosť batérie | 9 V |
| značka | GP |