Alkalická batéria GP Super Alkaline LR03 (AAA), 20 ks
Alkalická batéria GP Super Alkaline LR03 (AAA), 20 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1013122001
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199224577
Váha: 234.00g
8.71€
Bez DPH: 7.08€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 11,5 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Super Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 20 ks, fólia |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| typové označenie | LR03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |