Alkalická batéria GP Super LR03 (AAA), 288 ks, display box
Alkalická batéria GP Super LR03 (AAA), 288 ks, display box
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1013101201
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199224430
Váha: 3.53kg
100.39€
Bez DPH: 81.62€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 11,5 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Super Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 288 ks, display box |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| typové označenie | LR03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |