Alkalická batéria GP Ultra 6LF22 (9V), 1 ks
Alkalická batéria GP Ultra 6LF22 (9V), 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1013521100
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199216398
Váha: 55.00g
2.98€
Bez DPH: 2.42€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 47 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Ultra Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 9 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| typové označenie | 6LR61 9 V |
| veľkosť batérie | 9 V |
| značka | GP |