Alkalická batéria GP Ultra LR03 (AAA), 6 ks
Alkalická batéria GP Ultra LR03 (AAA), 6 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1013126000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199218347
Váha: 77.00g
3.65€
Bez DPH: 2.97€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 11,5 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Ultra Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 6 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| typové označenie | LR03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |