Alkalická batéria GP Ultra LR20 (D), 2 ks
Alkalická batéria GP Ultra LR20 (D), 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1013422100
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199220166
Váha: 298.00g
4.72€
Bez DPH: 3.84€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 140 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Ultra Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 34,2 × 61,5 mm |
| typové označenie | LR20 (veľké mono, D) |
| veľkosť batérie | D |
| značka | GP |