Alkalická batéria GP Ultra Plus LR14 (C), 2 ks
Alkalická batéria GP Ultra Plus LR14 (C), 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1013322000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199217654
Váha: 150.00g
4.13€
Bez DPH: 3.36€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 70 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Ultra Plus Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 26,2 × 50,0 mm |
| typové označenie | LR14 (malé mono, C) |
| veľkosť batérie | C |
| značka | GP |