Alkalická gombíková batéria GP LR621 (164F), 10 ks
Alkalická gombíková batéria GP LR621 (164F), 10 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1041016411
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199025372
Váha: 8.00g
4.50€
Bez DPH: 3.66€
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 0,3 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Alkaline cell |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 10 ks, blister |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 6,8 × 2,15 mm |
| typové označenie | GP 164F |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |