Alkalická špeciálna batéria GP 29A (A32, L822) 1,5 V, 5 ks
Alkalická špeciálna batéria GP 29A (A32, L822) 1,5 V, 5 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1021002515
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199011481
Váha: 26.00g
11.19€
Bez DPH: 9.10€
| cena za množstvo | cena za 1 ks |
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 3,5 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Alkaline cell |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 5 ks, blister |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 8,0 × 21,9 mm |
| typové označenie | GP 29A |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |