Alkalická špeciálna batéria GP 910A (LR1) 1,5 V
| chemické zloženie | alkalické-špeciálne |
| hmotnosť | 9 g |
| kapacita | 885 mAh (pri záťaži 20 kOhm) |
| kategória/rada | High Voltage |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, blister |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 12,0 × 30,2 mm |
| typové označenie | GP 910A (N, LR1) |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |




