GP alkalická batéria SUPER AA 12 + AAA 12 + LED reťaz BL
| chemické zloženie | alkalické |
| hmotnosť | 462 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Super Alkaline |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 12 ks AA+12 ks AAA + LED svetelný reťaz, blister |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| rozmer | 168 × 192 × 32 mm |
| typové označenie | LR6 (tužka, AA)/LR03 (mikro., AAA) |
| veľkosť batérie | AA, AAA |
| značka | GP |





