Lítiová batéria GP CR-P2, 1 ks
Lítiová batéria GP CR-P2, 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1022000211
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199001093
Váha: 43.00g
8.47€
Bez DPH: 6.89€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 37 g |
| kapacita | 1 400 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 6 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| rozmer | 34,8 × 19,5 × 35,8 mm |
| typové označenie | CR-P2 (EL223AP, DL223A) |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |