Lítiová batéria GP CR2, 1 ks
Lítiová batéria GP CR2, 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1022000611
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199006999
Váha: 15.00g
3.14€
Bez DPH: 2.55€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 10 g |
| kapacita | 800 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| rozmer | 15,3 × 26,5 mm |
| typové označenie | CR2 (DLCR2) |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |