Lítiová batéria GP FR03 (AAA), 2 ks
Lítiová batéria GP FR03 (AAA), 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1022000412
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199169328
Váha: 20.00g
4.46€
Bez DPH: 3.63€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 7,5 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, blister |
| prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| typové označenie | FR03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |