Lítiová batéria GP Ultra CR123A, 2 ks
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 16 g |
| kapacita | 1 400 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, blister |
| prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| rozmer | 17,0 × 34,5 mm |
| typové označenie | CR123A (CR123AU, CR17345) |
| veľkosť batérie | – |
| značka | GP |


