Lítiová gombíková batéria CR1/3N, 1 ks
Lítiová gombíková batéria CR1/3N, 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1042103011
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199028175
Váha: 6.00g
6.40€
Bez DPH: 5.20€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 3,3 g |
| kapacita | 160 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 11,6 × 10,8 mm |
| typové označenie | GP CR1/3N |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |