Lítiová gombíková batéria GP CR1225, 1 ks
Lítiová gombíková batéria GP CR1225, 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1042122511
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199205255
Váha: 4.00g
2.35€
Bez DPH: 1.91€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 1,0 g |
| kapacita | 62 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 12,5 × 2,5 mm |
| typové označenie | GP CR1225 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |