Lítiová gombíková batéria GP CR2016, 4 ks
Lítiová gombíková batéria GP CR2016, 4 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1042201604
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199162329
Váha: 13.00g
2.67€
Bez DPH: 2.17€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 1,5 g |
| kapacita | 90 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 4 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 20,0 × 1,6 mm |
| typové označenie | GP CR2016 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |