Lítiová gombíková batéria GP CR2025, 5 ks
Lítiová gombíková batéria GP CR2025, 5 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1042202515
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199001130
Váha: 20.00g
3.32€
Bez DPH: 2.70€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 2,5 g |
| kapacita | 165 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 5 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 20,0 × 2,5 mm |
| typové označenie | GP CR2025 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |