Lítiová gombíková batéria GP CR2032
Lítiová gombíková batéria GP CR2032
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1042203211
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199003721
Váha: 5.00g
0.73€
Bez DPH: 0.59€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 3,1 g |
| kapacita | 240 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 20,0 × 3,2 mm |
| typové označenie | GP CR2032 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |