Lítiová gombíková batéria GP CR2320, 1 ks
Lítiová gombíková batéria GP CR2320, 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1042232011
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199211980
Váha: 5.00g
1.75€
Bez DPH: 1.42€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 3,0 g |
| kapacita | 130 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 23,0 × 2,0 mm |
| typové označenie | GP CR2320 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |