Lítiová gombíková batéria GP CR2325, 1 ks
Lítiová gombíková batéria GP CR2325, 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1042232511
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199205286
Váha: 6.00g
2.35€
Bez DPH: 1.91€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 3,3 g |
| kapacita | 190 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 23,0 × 2,5 mm |
| typové označenie | GP CR2325 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |