Lítiová gombíková batéria GP CR2354, 1 ks
Lítiová gombíková batéria GP CR2354, 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1042235411
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199204234
Váha: 9.00g
1.57€
Bez DPH: 1.28€
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 6,9 g |
| kapacita | 560 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 23,0 × 5,4 mm |
| typové označenie | GP CR2354 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |