Nabíjacia batéria GP ReCyko 1300 (AA) 2 ks
Nabíjacia batéria GP ReCyko 1300 (AA) 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1032222131
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199212604
Váha: 52.00g
4.17€
Bez DPH: 3.39€
| chemické zloženie | NiMH |
| hmotnosť | 23 g |
| kapacita | 1 300 mAh |
| kategória/rada | ReCyko |
| max. skladovateľnosť | neuvádza sa |
| možnosť nabíjania | áno |
| napätie | 1,2 V |
| počet nabíjacích cyklov | viac ako 500 |
| predajný obal | 2 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -20 °C až +50 °C |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| typové označenie | HR6 (tužka, AA) |
| veľkosť batérie | AA |
| značka | GP |