Nabíjacia batéria GP ReCyko 2600 (AA) 4 ks
Nabíjacia batéria GP ReCyko 2600 (AA) 4 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1032224260
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199212574
Váha: 124.00g
12.89€
Bez DPH: 10.48€
| chemické zloženie | NiMH |
| hmotnosť | 31 g |
| kapacita | 2 600 mAh |
| kategória/rada | ReCyko |
| max. skladovateľnosť | neuvádza sa |
| možnosť nabíjania | áno |
| napätie | 1,2 V |
| počet nabíjacích cyklov | až 300 |
| predajný obal | 4 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -20 °C až +50 °C |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| typové označenie | HR6 (tužka, AA) |
| veľkosť batérie | AA |
| značka | GP |