Nabíjacia batéria GP ReCyko 3000 (C) 2 ks
Nabíjacia batéria GP ReCyko 3000 (C) 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1032322301
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199212697
Váha: 126.00g
12.25€
Bez DPH: 9.96€
| chemické zloženie | NiMH |
| hmotnosť | 60 g |
| kapacita | 3 000 mAh |
| kategória/rada | ReCyko |
| max. skladovateľnosť | neuvádza sa |
| možnosť nabíjania | áno |
| napätie | 1,2 V |
| počet nabíjacích cyklov | viac ako 1 000 |
| predajný obal | 2 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -20 °C až +50 °C |
| rozmer | 26,2 × 50,0 mm |
| typové označenie | HR14 (malé mono, C) |
| veľkosť batérie | C |
| značka | GP |