Nabíjacia batéria GP ReCyko 650 (AAA) 2 ks
Nabíjacia batéria GP ReCyko 650 (AAA) 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1032122062
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199212666
Váha: 30.00g
4.46€
Bez DPH: 3.63€
| chemické zloženie | NiMH |
| hmotnosť | 12 g |
| kapacita | 650 mAh |
| kategória/rada | ReCyko |
| max. skladovateľnosť | neuvádza sa |
| možnosť nabíjania | áno |
| napätie | 1,2 V |
| počet nabíjacích cyklov | viac ako 1 000 |
| predajný obal | 2 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -20 °C až +50 °C |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| typové označenie | HR03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |