Nabíjacia batéria GP ReCyko 850 (AAA) 6 ks
Nabíjacia batéria GP ReCyko 850 (AAA) 6 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1032126082
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199234699
Váha: 86.00g
12.58€
Bez DPH: 10.23€
| chemické zloženie | NiMH |
| hmotnosť | 14,5 g |
| kapacita | 850 mAh |
| kategória/rada | Rechargeable |
| max. skladovateľnosť | neuvádza sa |
| možnosť nabíjania | áno |
| napätie | 1,2 V |
| počet nabíjacích cyklov | viac ako 500 |
| predajný obal | 6 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -20 °C až +50 °C |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| typové označenie | HR03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |