Zinko-chloridová batéria GP Greencell 6F22 (9V), 1 ks
Zinko-chloridová batéria GP Greencell 6F22 (9V), 1 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1012511000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199002212
Váha: 42.00g
0.93€
Bez DPH: 0.76€
| chemické zloženie | zink-chloridové |
| hmotnosť | 36 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Greencell |
| max. skladovateľnosť | 2 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 9 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| typové označenie | 6F22 9 V (1604) |
| veľkosť batérie | 9 V |
| značka | GP |