Zinko-chloridová batéria GP Greencell R14 (C), 2 ks
Zinko-chloridová batéria GP Greencell R14 (C), 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1012302000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199000096
Váha: 93.00g
1.12€
Bez DPH: 0.91€
| chemické zloženie | zink-chloridové |
| hmotnosť | 48 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Greencell |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, fólia |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 26,2 × 50,0 mm |
| typové označenie | R14 (malé mono, C) |
| veľkosť batérie | C |
| značka | GP |