Zinko-chloridová batéria GP Greencell R20 (D), 2 ks
Zinko-chloridová batéria GP Greencell R20 (D), 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1012402000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199000072
Váha: 189.00g
1.75€
Bez DPH: 1.42€
| chemické zloženie | zink-chloridové |
| hmotnosť | 97 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Greencell |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, fólia |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 34,2 × 61,5 mm |
| typové označenie | R20 (veľké mono, D) |
| veľkosť batérie | D |
| značka | GP |