Zinko-chloridová batéria GP Greencell R6 (AA), 12 ks
Zinko-chloridová batéria GP Greencell R6 (AA), 12 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1012209002
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199065118
Váha: 211.00g
3.25€
Bez DPH: 2.64€
| chemické zloženie | zink-chloridové |
| hmotnosť | 17,3 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Greencell |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 12 ks, fólia |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| typové označenie | R6 (tužka, AA) |
| veľkosť batérie | AA |
| značka | GP |