Zinko-uhlíková batéria GP Supercell R03 (AAA), 2 ks
Zinko-uhlíková batéria GP Supercell R03 (AAA), 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1011102000
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199008009
Váha: 16.00g
0.44€
Bez DPH: 0.36€
| chemické zloženie | zink-uhlíkové |
| hmotnosť | 8,5 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Supercell |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, fólia |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| typové označenie | R03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |