Zinko-uhlíková batéria GP Supercell R6 (AA), 2 ks
Zinko-uhlíková batéria GP Supercell R6 (AA), 2 ks
Výrobca: GP
Kód produktu: EMO-1011202001
Dostupnosť: Na externom sklade
EAN: 4891199030956
Váha: 28.00g
0.44€
Bez DPH: 0.36€
| chemické zloženie | zink-uhlíkové |
| hmotnosť | 14,6 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Supercell |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, fólia |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| typové označenie | R6 (tužka, AA) |
| veľkosť batérie | AA |
| značka | GP |