Laserový merač vzdialenosti M0502
| automatické vypnutie | po 3 minútach |
| jednotky merania | m, ft, in, m², ft², m³, ft³ |
| meracia vzdialenosť | 0,05–40 m |
| meracie funkcie | dĺžka, plocha, objem, kontinuálne meranie, pythagoras |
| napájanie | 2× 1,5 V AAA (nie je súčasťou balenia) |
| podsvietený displej | áno |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| presnosť merania | +/- 2 mm |
| rozmer | 25 × 40 × 110 mm |










